Sarandë, automjeti del nga rruga dhe bie në Bistricë

schedule18:20 - 9 Gusht, 2018

schedule 18:20 - 9 Gusht, 2018

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Sarandë. Një automjet ka dalë nga rruga dhe ka rënë në Lumin Bistricë pranë Syrit te Kaltër. Dyshohet për 2 të plagosur të cilët ndodhen jashtë rrezikut për jetën./abcnews.al