Sarah në Tiranë, ndërsa PM në Prishtinë, blogerja zbulon si po shkon lidhja e dashurisë

schedule18:45 - 5 Dhjetor, 2022

schedule 18:45 - 5 Dhjetor, 2022

Sarah Berisha dhe DJ PM janë një nga çiftet më të dashur të showbiz-it. Ata pëlqehen aq shumë, sa çdo deklaratë e tyre zgjon gjithmonë kureshtje te fansat.

Së fundmi, blogerja i ka dhënë mundësinë ndjekësve të saj në Instagram të bëjnë pyetjet që dëshirojnë dhe padyshim ato që lidheshin me PM kanë qenë më të shumtat. Mirëpo, ajo që ka tërhequr më shumë vëmendje lidhet me distancën, pasi Sarah jeton në Tiranë, ndërsa DJ në Prishtinë.

Blogerja është shprehur së distanca është e vështirë, por për dikë që e do ja vlejnë këto sakrifica.

“Po patjeter qe eshte e veshtire. Por nese e do nje person duhet te besh pak sakrifica ne fillim derisa te gjeni nje vije te mesme”, ka shkruar Sarah./abcnews.al