Salianji takim me strukturat e PD në Korçë: Beteja vazhdon

schedule17:49 - 4 Maj, 2021

schedule 17:49 - 4 Maj, 2021

Deputeti i ardhshëm Ervin Salianji është takuar ditën e sotme me strukturat e PD në lagjen 16 të Korçës.

Salianji ka shkruar në rrjetet sociale se është i entuziazmuar nga uniteti dhe ndërthurja e brezave duke e përmbyllur statusin me një zotim: Beteja vazhdon.

“Mirënjohje për strukturat, demokratët dhe qytetarët e lagjes 16 që mbështetën ndryshimin!

I entuziazmuar nga uniteti dhe ndërthurja e brezave si rasti i doktor Bujar Isakut ish kryetar i degës së PD Korçê dhe pedagogu Kristi Morava aktivisht i përfshirë me ide dhe angazhim në terren! Beteja vazhdon”, shkruan ai./mv.abcnews.al