Sa shumë është dobësuar, Fifi i lë të gjithë “gojëhapur” me pamjen e fundit

schedule11:23 - 14 Gusht, 2020

schedule 11:23 - 14 Gusht, 2020

Këngëtarja shumë e dashur Fifi është pëlqyer gjithmonë për tipin e saj pa komplekse.

Së fundmi, ajo ka qenë në qendër të mediave rozë për shkak të formave trupore.

Fifi ka pësuar një ndryshim drastik në peshë, duke humbur disa  kilogramë, të cilat lidhen me gjëndjen shëndetësore të këngëtares.

Tashmë, ajo nuk nguron të publikojë edhe foto në rrjetet sociale, ku shihet shumë e freskët dhe seksi.

Ndërsa, në imazhin e ndarë pak orë më parë në Instagram, Fifi ka marrë shumë komplimenta. Madje ka pas edhe ndjekës, që i është dukur i pabesueshëm ndryshimi i sajdhe kanë mbetur ‘gojëhapur’./abcnews.al

https://www.instagram.com/p/CD1cczVAmmP/?utm_source=ig_web_copy_link