Sa kishte në kuti? Xhulia pranon ofertën në “Kutia 21”, shuma që mori

schedule20:50 - 14 Qershor, 2022

schedule 20:50 - 14 Qershor, 2022

Xhulia provoi fatin këtë të martë në emisionin “Kutia 21”, që transmetohet nga e hëna në të premte në ABC. Ajo eliminoi që në fillimet e lojës 4 mijë dhe 10 mijë euro. Më pas, gjeti figurën misterioze duke marrë 140 euro. Por kishte ende në lojë 2 mijë euro dhe për këtë arsye refuzoi ofertat.

Megjithatë, kur largoi nga loja dhe këtë shumë, ajo vendosi që të merrte 220 euro që i dha bankieri. Sakaq, Xhulia bëri zgjedhjen e duhur duke pranuar ofertën pasi në fund ngeli mes shifrave 02. dhe 0.5 eurove. Ndiqni videon e plotë në kanalin në Youtube.

/abcnews.al