“Rruga për Tiron o knej”, Rama ndalon policët në Bruksel dhe u jep një këshillë (FOTO)

schedule22:05 - 18 Maj, 2021

schedule 22:05 - 18 Maj, 2021

Gjatë vizitës në Bruksel në një darkë me liderët e Ballkanit Perëndimor, kryeministri Edi Rama është ndalur para disa motorëve të policisë.

Rama ka ndarë foton në rrjetet sociale duke e shoqëruar edhe me një batutë.

“Rruga për Tiron o knej”, ka shkruar kryeministri Edi Rama./mv.abcnews.al