Rrufeja godet shtëpinë në Oksford, çifti shpëton mrekullisht pasi doli pak minuta para ngjarjes

schedule14:46 - 12 Shtator, 2023

schedule 14:46 - 12 Shtator, 2023

Një çift në Oksford i mbijetoi një goditje të rrufesë në shtëpinë e tyre por rezultati ishte shkatërrimi i çatisë dhe djegia e pajisjeve elektrike. Çifti ishte larguar nga shtëpia katër minuta përpara se rrufeja të godiste shtëpinë.

Çifti, identiteti i të cilëve ende dihet thanë se ishin me fat që ishin larguar.

/abcnews.al