Rrëshqitje dheu në aksin rrugor Qukës-Librazhd

schedule18:38 - 13 Tetor, 2020

schedule 18:38 - 13 Tetor, 2020

Në aksin rrugor Qukës-Librazhd tek Ura e Bushtricës ka pasur rrëshqitje të dheut në trup të rrugës.

Menjëherë kontraktori ka marrë të gjitha masat me mjete dhe punëtorë dhe ka bërë pastrimin e plotë të këtij segmenti rrugor.

Dhe tashmë është i hapur për qarkullimin. /abcnews.al/