Roshi: Elozhe për trajnerin. Abrashi: Duhet të jemi të bashkuar

schedule16:07 - 31 Maj, 2019

schedule 16:07 - 31 Maj, 2019

Odise Roshi dhe Amir Abrashi dolën në konferencën e zakonshme për shtyp të ekipit kombëtar. Roshi thuri elozhe për teknikun Edi Reja ndërkohë që Abrashi thekson se lojtarët duhet të jenë të bashkuar.

Në konferencën e zakonshme për shtyp të ekipit të kombëtares është paraqitur Odise Roshi dhe Amir Abrashi. Roshi beson se afrimi i teknikut Reja ka sjellë qetësinë e duhur në ekip dhe situata është pozitive. Mesfushori zbulon detaje rreth dëmtimit të rëndë që pësoi ndërkohë që pohon se aktualisht është në formën më të mirë.

Mesfushori Amir Abrashi nuk preferon të krahasojë teknikun Reja dhe Panuccin ndërkohë që tregon rrugën drejt suksesit të kuqezinjve./ABC News Albania 24/7