Ronaldo ftoi 4 lojtarët e Man United për ta vizituar

schedule16:24 - 29 Janar, 2023

schedule 16:24 - 29 Janar, 2023

Cristiano Ronaldo thuhet se u ka thënë lamtumirë katër ish-bashkëlojtarëve të Manchester United.

Sipas The Sun, një burim i United tha: “Ka ende disa djem këtu që nuk kanë asgjë tjetër përveç respektit për CR7 dhe janë të trishtuar se si përfundoi gjithçka sepse ata kurrë nuk mund të thonë lamtumirë siç duhet.

Së fundmi ai u largua nga grupi i lojtarëve të WhatsApp, por premtoi se do të mbante kontakte me disa dhe i ftoi ata në vendndodhjen e tij të re në Lisbonë dhe Arabinë Saudite për ta parë atë duke luajtur.

Harry Maguire, Bruno Fernandes, Casemiro dhe Raphael Varane janë miqtë e tij”.

Kontrata e Ronaldos me United u ndërpre me marrëveshje të përbashkët pas një interviste me Piers Morgan. /G.D abcnews.al/