Roberti publikon foton me vajzën, por vëmendjen e merr komenti i Norës

schedule09:10 - 28 Shtator, 2020

schedule 09:10 - 28 Shtator, 2020

Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë dy prej emrave më të përfolur në mediat rozë.

Ata para një viti i dha në fund lidhjes dhe martesës së tyre disa-vjeçare.

Mirëpo, edhe pas ndarjes, çifti vazhdojnë të kenë raporte të mira me njëri-tjetrin pasi janë edhe prindër të një vajze.

Së fundmi, Roberti ka postuar një foto me vajzën e tyre, Renee, e sigurisht nuk mungoi komenti i Norës.

“Renée ime e bukur”, ka shkruar ajo poshtë fotos. l.k/abcnews.al