Rinovoi kontratën me Milan, reagon Ibra: Jam gati për të lënë gjurmë!

schedule17:15 - 18 Korrik, 2022

schedule 17:15 - 18 Korrik, 2022

Zlatan Ibrahimovic nuk ka ndërmend të ndalojë, teksa ditën e sotme ka ardhur edhe rinovimi i kontratës me Milan.

Zgjatja e kontratës është bërë për 1 sezon dhe me opsion rinovimi edhe për një vit tjetër.

Menjëherë pas rinovimit të kontratës mes tyre, sulmuesi suedez ka reaguar nëpërmjet një postimi në rrjetet social ku ka shkruar se është gati për të lënë sërish gjurmë, pavarësisht moshës së tij mbi 40-vjeçare.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by AC Milan (@acmilan)


/f.a/abcnews.al