Rikthehet Champions, këto janë tetë ndeshjet e ditës së sotme

schedule08:31 - 2 Nëntor, 2021

schedule 08:31 - 2 Nëntor, 2021

Ditën e sotme rikthehet kompeticioni më i rëndësishëm Evropian për klube, UEFA Champions League.

Do luhen tetë sfida mjaft interesante në kuadër të raundit të katërt të fazës së grupeve, ku përballje më interesante do të jetë ajo në “Bergamo” mes Atalatantës dhe Manchester  United.

Interesante janë edhe dy përballjet e Grupit E, ato mes Bayern Munich dhe Benficas dhe Dynamo Kiev – Barcelona.

Të gjitha ndeshjet:

Malmo – Chelsea (18:45)

Ëolfsburg – Salzburg (18:45)

Atalanta – Man Utd (21:00)

Bayern Munich – Benfica (21:00)

Dynamo Kiev – Barcelona (21:00)

Juventus – Zenit (21:00)

Sevilla – Lille (21:00)

Villarreal – Young Boys (21:00). r.t/abcnews.al