Rihanna ndan sekretet e shkëlqimit të saj në shtatzëni

schedule07:31 - 18 Maj, 2022

schedule 07:31 - 18 Maj, 2022

Si ia del Rihanna të jetë magjepsëse në shtatzëni?

Rihanna ka vite që është në media, ka miliona fansa dhe është një nga personazhet e famshëm më të suksesshëm. Vitet e fundit fansat e saj presin të dëgjojnë një këngë të re, por ajo nuk vjen. Megjithatë, produktet e reja Fenty janë hedhur në treg dhe janë shitur.

Pas lajmit të shtatzënisë, e shohim vazhdimisht me pamje ikonike të modës dhe bukurisë. Asgjë më pak nuk prisnim nga mbretëresha Riri. Nuk na lë të ankohemi, pasi vetëkuptohet që ndan me video në Instagram produktet që përdor dhe ka këtë shkëlqim, një shkëlqim që nuk vjen vetëm nga shtatzënia.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by badgalriri (@badgalriri)

ÇFARË PËRDOR RIHANNA PËR TË QENË MAGJEPSËSE?

Produktet që ajo përdor janë të sajat, sigurisht. Së pari, aplikoni një maskë për fytyrën me acid salicilik dhe karbon të aktivizuar për të pastruar poret e lëkurës. Siç e kemi parë në foto të panumërta, ajo tregon me krenari barkun e saj me veshjet e saj. Për këtë arsye ai kujdeset gjithmonë që të ketë lëkurë rrezatuese edhe në bark. Kremi i trupit me vaj i jep shkëlqimin dhe shkëlqimin që i nevojitet.

Është shumë e thjeshtë të përdorni një maskë për fytyrën dhe një krem ​​trupi që do t’ju hidratojë, për t’u ndjerë mirë. Jepini vetes një ditë të kujdesit për veten. Megjithatë, gjatë shtatzënisë, fillimisht duhet të pyesni dhe konsultoheni me mjekun tuaj për produktet dhe përbërësit që do të përdorni./abcnews.al