Rihanna konfirmoi shtatzëninë, por Drake i habiti të gjithë me veprimin që bëri

schedule16:58 - 3 Shkurt, 2022

schedule 16:58 - 3 Shkurt, 2022

Ditët e fundit, në mediat rozë po bën xhiron lajmi i ëmbël, ku shfaqet këngëtarja e njohur, Rihanna, shtatzënë.

Pas shumë spekulimeve të bëra nga fansat pak ditë më pare, ajo ka postuar foto me të dashurin e saj A$AP Rocky, duke konfirmuar se është dhe babi i fëmijës.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rihanna🔵 (@rihannaofficlal)

Të gjithë fansat, anë e mbanë në botë, e uruan këngëtaren për pritjen e ëmbël. Megjithatë, duket se është edhe një person që nuk u gëzua për shtatzëninë e Rihannës. Ish i dashuri i saj, reperi Drake, e ka bërë unfollow çiftin menjëherë pas lajmit.

Madje, shumë thonë se ky veprim erdhi për shkak se ai është ende i dashuruar me artisten./abcnews.al