Rihanna flet për herë të parë për jetën me djalin e saj, pse nuk e ka zbuluar emrin

schedule04:00 - 9 Nëntor, 2022

schedule 04:00 - 9 Nëntor, 2022

Në maj, këngëtarja mirëpriti fëmijën e saj të parë me A $ AP Rocky ‘s dhe emocionet e saj për mëmësinë nuk fshihen. Rihanna së fundmi ka vendosur t’i përkushtohet familjes, duke lënë mënjanë karrierën e saj për pak kohë, por ajo ende po bën bujë me markën e saj, Fenty dhe po përgatit rikthimin e saj të madh në industrinë e muzikës.

Për herë të parë ajo ka folur për jetën e re me vogëlushin e saj, por edhe për paraqitjen e shumëpritur në Super Bowl. Ndër të tjera ajo ka treguar edhe arsyen pse ata nuk kanë folur publikisht, as për emrin e fëmijës së tyre dhe as nuk kanë publikuar ndonjëherë ndonjë foto të tij. Duket se të dy kanë vendosur të respektojnë për momentin privatësinë e djalit të tyre, por ndoshta në një moment do të sjellin në publik informacione për të.

Madje ajo foli edhe për paraqitjen e saj në Super Bowl, e cila ka tërhequr vëmendjen mbarëbotërore:

Nga njëra anë kemi paraqitjen time në Super Bowl dhe nga ana tjetër është muzika e re që po bëj. E dëgjoni këtë?”, u tha ylli fansave të saj. “O Zot, ata do të mendojnë se jam duke punuar për një album të ri, duhet të kthehem në punë menjëherë”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by badgalriri (@badgalriri)

Sa i përket fazës në të cilën ndodhet në jetën e saj dhe çështjet e saj profesionale, ajo tha:

“Nuk ka shumë ekuilibër. Por gjithçka që po ndodh më emocionon. Gjithçka aktualisht është ndezur. Unë jam shumë e ngazëllyer. Më japin shumë motiv dhe energji për të bërë gjëra të reja, për të krijuar dhe tani që jam rikthyer në studio, po përgatitem të performoj edhe në skenën e Super Bowl. I çmendur që u pajtova me këtë, por shumë i emocionuar. Sigurisht që të jesh nënë e re është çmenduri. Është e adhurueshme. Është epike, sinqerisht”, pranon Rihanna, e cila flet për herë të parë kaq hapur për përditshmërinë e saj të re.

Më në fund biseda kthehet sërish tek djali i saj, duke i thënë se ai është një foshnjë e qeshur dhe shumë e lumtur, ndërsa pjesa e preferuar e jetës së saj të re si nënë është të shohë buzëqeshjen e tij./abcnews.al