Rezultoi pozitive me Covid-19, reagon për herë të parë Bora Zemani

schedule20:40 - 4 Shkurt, 2021

schedule 20:40 - 4 Shkurt, 2021

Moderatorja e njohur, Bora Zemani ka pranuar se është infektuar me koronavirus.

Ajo ka publikuar pak minuta më parë një foto në Instagram, krahas së cilës ka treguar se është ruajtur gjatë gjithë vitit, por nuk shpëtoi dot.

LEXO EDHE:  Çdo ditë në ekran me persona të shumtë, Bora Zemani rezulton pozitive me Covid

Bora ka theksuar se ka nisur mjekimin dhe është nën kujdesin e duhur.

Reagimi i plotë:

Faleminderit per gjithe urimet tuaja!
Po jetojme ne kohe te veshtire, kohe pandemie! Si nje “frikacake” jam ruajtur gjithe vitin duke respektuar te gjitha masat antiCovid por ja… nuk shpetova dot.
Gjithsesi une kam nisur mjekimin dhe jam nen kujdesin e duhur. Shpresoj te shihemi sa me shpejt.
Kujdesuni per veten dhe te afermit tuaj!
Shendeti mbi te gjitha!

Ps: kjo eshte nje foto e ber me pare dhe nuk ka aspak lidhje me fytyren time momentalisht . Po ua kursej kete! l.k/abcnews.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)