Reperi i njohur shqiptar e thotë hapur: Enca është diva, talent dhe mbretëreshë

schedule16:32 - 25 Nëntor, 2020

schedule 16:32 - 25 Nëntor, 2020

Reperi Don Phenom gjatë ditës së sotme i është përgjigjur disa prej pyetjeve të fansave të tij.

Ata ishin kureshtar të dinin më shumë për projektet e reja muzikore e normalisht edhe për disa prej kolegëve të tij.

Mirëpo, një ndjekës e ka pyetur për këngëtaren Enca duke tërhequr kështu vëmendjen: “Çfarë mendimi ke për Encën?”, kurse përgjigja e tij ishte e menjëhershme “Enca asht super artiste, është diva, talent dhe pse jo mbretëresha”.

Kujtojmë që Enca dhe Don Phenom kanë miqësi të mirë me njëri-tjetrin, madje ata kanë bashkëpunuar edhe për një projekt muzikor me titull “Kujt po i han”, publikuar dy vite më parë.  l.k/abcnews.al