Renato Sanches “i mallkuar”, futet në fushën e lojës dhe dëmtohet përsëri

schedule08:15 - 2 Tetor, 2022

schedule 08:15 - 2 Tetor, 2022

Renato Sanches vazhdon të ketë një llogari të hapur me fatin e keq.

Mesfushori portugez, i rikthyer pas problemit që e mbajti jashë për disa javë, u fut në ndeshjen mes PSG-së dhe Nice-s në minutën e 73-të, por 15 minuta më vonë u detyrua të kërkonte ndryshimin për shkak të një problemi muskulor dhe u zëvendësua nga Danilo./h.ll/abcnews.al