Refuzoi çdo ofertë, me sa para doli Geurida nga “Kutia 21”?

schedule21:36 - 13 Maj, 2022

schedule 21:36 - 13 Maj, 2022

Geurida një vajzë simpatike ka qenë lojtarja e radhës në shown “Kutia 21” në Abc, të moderuar nga dyshja Edi Oga dhe Enkel Demi.

Pavarësisht ofertave të vazhdueshme që ju bë gjatë emisionit Geurida i refuzoi të gjitha njëra pas tjetrës.

Shifra më e madhe që ju ofrua ishte 780 euro, por Geurida vijoi të luajë me kutinë e saj duke shkuar deri në fund.

Pasi ishin eleminuar të gjitha kutit dhe në lojë ishin 150 dhe 350 euro, Geurida refuzoi të merrte edhe 250 euro, duke këmbëngulur për të mbajtur deri në fund “fatin” e saj.

Sa para fitoi Geurida? Për ta mësuar ndiqni videon: