Rama jep lajmin: Pas Lasgushit dhe Migjenit, mbërriti edhe Naimi

schedule19:00 - 8 Shtator, 2021

schedule 19:00 - 8 Shtator, 2021

Kryeministri Edi Rama ka njoftuar me anë të një statusi në rrjetet sociale se avionëve të linjës ajrore “Air Albania”, i është shtuar edhe “Naimi”.

Ai shton se pas Lasgushit dhe Migjenit, dhe frenimit nga periudha e pandemisë, ka shkuar në 3 numri i avionëve në florën e kompanisë sonë të flamurit.

“Pas Lasgushit e Migjenit dhe frenimit nga pandemia, mbërriti edhe Naimi, i cili e çon në 3 numrin e avionëve të flotës së kompanisë sonë të flamurit”, shkruan Rama. m.v/abcnews.al