Rama humbi nënën, Meta mesazh ngushëllimi: U prehtë në paqe!

schedule12:35 - 1 Gusht, 2020

schedule 12:35 - 1 Gusht, 2020

Kryeministri Rama ka humbur ditën e sotme nënën, Aneta Rama e cila u nda nga jeta në moshën 82-vjeçare.

Presidenti Ilir Meta i ka nisur një mesazh ngushëllimi në këtë ditë të trishtë për kreun e qeverisë.

Postimi:

Ngushëllimet më të sinqerta për familjen Rama, për ndarjen nga jeta të nënës dhe gjyshes së tyre të dashur Aneta.

U prehtë në paqe!/abcnews.al

Ngushëllimet më të sinqerta për familjen Rama, për ndarjen nga jeta të nënës dhe gjyshes së tyre të dashur Aneta.U prehtë në paqe!

Gepostet von Ilir Meta am Samstag, 1. August 2020