Puthje dhe përqafime me Getoarin, Marina publikon videon nga shtrati

schedule09:41 - 5 Korrik, 2020

schedule 09:41 - 5 Korrik, 2020

Moderatorja Marina Vjollca është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon herë pas here foto nga momente të ndryshme të ditës.

Së fundmi, ajo ka postuar një video, në të cilën shfaqet në shtrat me bashkëshortin Getoar Selimi.

Ky i fundit shihet shumë i dashuruar, teksa e përkëdhel me puthje dhe përqafime në mëngjes.

Dy ditë më parë, Geti festoi ditëlindjen dhe Marina i bëri një festë surprizë, ku vëmendjen e mori torta me titullin e këngës më të fundit ‘Je taime’./abcnews.al

View this post on Instagram

😂❤️🥰😇 @marina_vjollca

A post shared by 🦋𝙈𝘼𝙍𝙄𝙉𝘼🦋 (@marinavjollccal) on