Publikohet foto e fundit në celularin e Carolinës natën e vrasjes, çfarë shfaqet në të dhe misteri i saj

schedule10:55 - 21 Qershor, 2021

schedule 10:55 - 21 Qershor, 2021

Është publikuar fotoja e fundit që e ndjera Caroline kishte me “Screenshot” në celularin e saj. Në këtë foto shihet vrasësi, Babis Anagnostopulos, në dhomën e ndenjes së shtëpisë.

Koha e treguar në kamera është 00.00.23, ndërsa vrasja brutale ndodhi, sipas raportit mjeko-ligjor, nga ora 4:05 – deri në 4:11 .

Dhe ndërsa fotografia hedh dritë mbi lëvizjet e pilotit, ajo është ende e panjohur dhe nuk është sqaruar pse Caroline  zgjodhi në atë kohë për të mbajtur këtë fotografi me “screenshot”.

Fotografia erdhi nga aplikacioni që çifti kishte në celularin e tyre dhe transmetoi lëvizjen e regjistruar nga kamerat që ishin në shtëpi. e.l/abcnews.al/