Pse grinden vjehrra me nusen dhe si duhet të sillet djali? – Box Pop në Abcnews.al

schedule16:42 - 17 Qershor, 2021

schedule 16:42 - 17 Qershor, 2021

Raportet vjehrrë-nuse janë ndër më të përfolurat në shoqëri për vetë edhe specifikën e tyre. Ka shumë që grinden mes tyre, por edhe të tjera që shkojnë shumë mirë.

Nisur nga ky perceptim i përgjithshëm, gazetari i Abcnews.al, Ermal Vaka, i pyeti qytetarët për raportet vjehrrë-nuse duke marrë prej tyre mjaft përgjigje interesante, të cilat ju ftojmë t’i ndiqni në rubrikën “Box Pop”: