Provokon Wanda Nara, publikon fotot e nxehta ulur mbi lavaman

schedule22:10 - 23 Nëntor, 2020

schedule 22:10 - 23 Nëntor, 2020

Bashkëshortja e Mauro Icardit, Wanda Nara është gjithmonë shumë aktive në rrjetet sociale, veçanërisht në Instagram.

Ajo publikon herë pas here foto nga më të ndryshmet, të cilat nuk kalojnë pa tërhequr vëmendjen.

Së fundmi, Wanda “ i ka çmendur” të gjithë me imazhet e reja provokuese. Bukuroshja shfaqet e ulur sipër lavamanit të një në tualeti.

Ndërkohë komentet kanë qenë të shumta dhe padyshim janë komplimentuar linjat e saj trupore. l.k/abcnews.al