Provokimi i radhës nga dushi, Wanda Nara nxeh atmosferën me foton e fundit

schedule23:46 - 14 Dhjetor, 2020

schedule 23:46 - 14 Dhjetor, 2020

Wanda Nara është nga ato që dëshiron të luajë. E bën me deklarata në media, e bën edhe përmes postime e në rrjetet sociale. Madje e bën shumë mirë, duke provokuar me foto që “bombardohen” me komente dhe pëlqime.

Para disa ditësh, mahniti me një foto e hipur mbi një kalë. Këtë herë nuk i është dashur të largohet nga shtëpia. Dushi është skena dhe Wanda Nara me siguri e ka bërë xheloz Mauro Icardin, futbollistin e PSG-së.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi)

E zhveshur, duke u munduar të fshehë gjoksin. Wanda shfaqet provokuese dhe shumë sensuale. Si zakonisht, në formë dhe duke ndezur imagjinatën e ndjekësve të saj në rrjetet sociale. Apo mos nuk kanë çfarë imagjinojnë me foton e postuar?! / abcnews.al