Pritjes i erdhi fundi, zbulohet moderatori i edicionit të parë të “Big Brother VIP Kosova”

schedule12:42 - 27 Qershor, 2022

schedule 12:42 - 27 Qershor, 2022

“Big Brother VIP Kosova” do të startojë edicionin e tij të parë këtë vjeshtë.

Gjatë kësaj kohe interesimi se cilët do të jenë banorët, prezantuesi apo opionionistët ka qenë tepër i madh.

Mirëpo, duket se pritjes i ka ardhur fundi dhe më në fund është zbuluar zyrtarisht se prezantuesi do të jetë, Alaudin Hamiti.

Ky i fundit është bërë i njohur për publikun përmes emisionit “NIN”, ku ka ftuar gjithmonë emrat më në zë të shtypit rozë, nga Dafina Zeqiri, Kidda deri te Ledri Vula./abcnews.al