Primaret në PD, Këlliçi “dërrmon” rivalët në degën 13-të

schedule23:50 - 4 Dhjetor, 2022

schedule 23:50 - 4 Dhjetor, 2022

Belind Këlliçi vijon të shkëputet frikshëm me vota në primaret e PD për zgjedhjen e kandidatit për Bashkinë e Tiranës.

Në degën 13-të Këlliçi ka marrë 255 vota, ndërsa gerti Bogdani 27 vota dhe Ilir Alimehmeti me 11 vota.