Prezantim apartamenti dhe koncepte dizajni, “Habitus” sjell sfidën e Blertës përballë Nurjetës dhe Erxhinit

schedule20:49 - 10 Dhjetor, 2020

schedule 20:49 - 10 Dhjetor, 2020

Në episodin e VI të “Habitus” vijnë në sfidë Blerta përballë Nurjetës dhe Erxhinit.

Do të na prezantohet një apartament me një dizajnë unik pranë Kopshtit Botanik dhe një vilë në rrethina të Tiranës.

“Habitus” një program i përjavshëm në trajtën e reality-show, vjen ç’do të enjte në orën 20:00 në “ABC”, mos e humbisni.

/abcnews.al/