Presidenti Meta nuk prononcohet për çështjen Tahiri

schedule13:14 - 7 Nëntor, 2017

schedule 13:14 - 7 Nëntor, 2017

Presidenti i Republikës Ilir Meta nuk ka pranuar të prononcohet për dosjet “Habilaj” apo “Sota” dhe ish ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri. Kreu i shtetit ka paralajmëruar se do të flasë së shpejti për thellimin e luftës kundër krimit të organizuar./abcnews

https://youtu.be/83RDyrhQ1zg