Të majtë e të djathtë i urojnë shërim Fatos Nanos, Berisha: Sa më shpejt pranë familjarëve! Klosi: Pres Këshillat e tij

schedule19:27 - 1 Shtator, 2023

schedule 19:27 - 1 Shtator, 2023

Pavarësisht ndasive politike, dhe kundërshtarët si Sali Berisha janë lutur që ish kryeministri Fatos Nano të shërohet sa më shpejt.

Ndërsa një nga bashkëpunëtorët e tij më të ngushtë, Blendi Klosi tha se pret që Nano ta këshillojë përsëri pasi të dalë nga spitali.

Sekretari i Përgjithshëm i PS tha se shteti duhet të bëjë më shumë për figura si Fatos Nano./abcnews.al