Postimi i Ramos për ditëlindjen e gruas së tij: Ti do të jesh gjithmonë dhurata jonë më e madhe

schedule20:22 - 17 Mars, 2023

schedule 20:22 - 17 Mars, 2023

Gruaja e Sergio Ramos, Pilar Rubio, feston ditëlindjen e saj të 45 këtë të premte dhe mbrojtësi spanjoll e ka uruar atë me një postim në rrjetet sociale.

Kujtojmë se çifti është i martuar që nga viti 2019 dhe ka katër fëmijë.

“Me fat që të kemi pranë çdo ditë, të shijojmë buzëqeshjen, gëzimin dhe dashurinë tënde. Faleminderit që e ktheve çdo moment të jetës sonë në diçka unike dhe të veçantë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sergio Ramos (@sergioramos)


Sot ne ju festojmë, por ju jeni dhe do të jeni gjithmonë dhurata jonë më e madhe. Gezuar ditelindjen dashuria ime! Të duam marrëzisht”, ka shkruar mbrojtësi spanjoll. /G.D abcnews.al/

Burimi: Sport 24