Poni prezanton djalin dhe i dedikon urimin më të ëmbël për ditëlindje

schedule08:12 - 6 Gusht, 2020

schedule 08:12 - 6 Gusht, 2020

Këngëtarja e njohur, Poni ka ndarë një moment të rëndësishëm të saj të jetës së saj. Si rrallëherë, ajo ka postuar një foto me djalin e saj në Instagram dhe shkas është bërë ditëlindja e tij.

Poni e ka uruar me fjalët e ngrohta teksa shfaqen të dy pranë tortës së ditëlindjes

“Edhe 100 dritë e syve të mi”, ka shkruar Poni.

Këngëtarja ka zgjedhur ta mbajë jetën e saj private sa më larg mediave, por këtë herë mesa duket ka bërë përjashtim./abcnews.al