Policia në Pogradec ndalon 5 sirianë

schedule20:25 - 27 Tetor, 2020

schedule 20:25 - 27 Tetor, 2020

Policia në Pogradec ka ndaluar  5 shtetas sirianë. Ende nuk dihen detajet dhe arsyet se pse sirianët janë ndaluar.

Ngjarja në përditësim…