Po thuhet se janë në një lidhje, Kanye West “kapet mat” me modelen Irina Shayk në Francë

schedule19:24 - 9 Qershor, 2021

schedule 19:24 - 9 Qershor, 2021

Kanye West dhe Irina Shayk raportohet se janë në një lidhje të re.

Sipas TMZ, reperi dhe modelja u panë në rajonin francez të Provence të martën, pikërisht në ditëlindjen e 44-të të Ëest.

Outlet raportoi se ata u panë duke ecur në pronën e një hoteli luksoz me një grup personash të tjerë.

Ndërkohë, martesa shtatëvjeçare e West me Kim Kardashian sapo përfundoi në shkurt kur ajo bëri kërkesë për divorc. Ish-çifti kanë bashkë katër fëmijë: North, 7, Saint, 5, Chicago, 3 dhe Psalm, 2.

Ndërsa, Shayk, 35 vjeçe, u përfshi për herë të fundit romantikisht me aktorin Bradley Cooper dhe kanë një vajzë 4-vjeçe, Lea.

“Marrëdhënia ime e kaluar, është diçka që më takon mua dhe është private”, tha aktorja për lidhjen e saj me Cooper. “Është vetëm një pjesë e vetvetes sime të brendshme që nuk dua ta jap”.

Sakaq, West raportohet se po kërkon nga gjykata kujdestarinë e përbashkët ligjore dhe fizike të fëmijëve të tij.

Interpretuesi i “Jesus Is King” gjithashtu i ka kërkuar gjykatës të heqë dorë nga aftësia e saj për të dhënë ndonjë mbështetje bashkëshortore ose avokat për secilën palë pasi që ai dhe themeluesi i Skims janë ulur të qetë në fushën e miliarderëve./abcnews.al