Po nxitonte për të sjellë ndihma për të prekurit nga tërmeti, aksidentohet për vdekje 30-vjeçari

schedule10:43 - 9 Shkurt, 2023

schedule 10:43 - 9 Shkurt, 2023

Abdulaziz Kartal, 30 vjeç, i cili po transportonte me mjetin e tij materiale ndihme në Hatay, ka humbur jetën në një aksident trafiku në Adana.

Babai i dy fëmijëve, humbi kontrollin e kamionit duke dalë nga rruga dhe përmbysur disa herë.

Viktima u dërgua në spital, por nuk mundi t’i mbijetonte plagëve të marra.r.t/abcnews.al