Plot 6 milion euro, David dhe Victoria Beckham marrin vendimin interesant

schedule15:23 - 21 Janar, 2021

schedule 15:23 - 21 Janar, 2021

Çifti i njohur, David dhe Victoria Beckam do të ndërtojnë 7,000 shishe verë nën shtëpinë e tyre prej 6 milion euro.

Ata kanë aplikuar për të zgjeruar hapësirën nga 81 metra katrorë të propozuar fillimisht në 117.5 metra katrorë muajin e kaluar.

Sakaq, kanë marrë miratim nga Këshilli i Qarkut “West Oxfordshire” për të rinovuar bodrumin e tyre nën garazh në një thesar vere.

Sipas Institutit Mbretëror të Arkitektëve Britanikë, bodrumi do të jetë dukshëm më i madh se madhësia mesatare e një shtëpie të re me tre dhoma gjumi.l.k/abcnews.al