Pjerin Ndreu feston 54-vjetorin e lindjes, fik qirinjtë me mbesat e tij

schedule21:38 - 12 Dhjetor, 2020

schedule 21:38 - 12 Dhjetor, 2020

Kryebashkiaku i Lezhës Pjerin Ndreu ka festuar ditën e sotme 54-vjetorin e lindjes. Ai ka ndarë një foto në rrjetet sociale ku fik qirinjtë e tortës bashkë me mbesat e tij.

“Me mbesat bukuroshe, Tea dhe Aria Albert Ndreu, fikem dritat e tortes ! Faleminderit per gjithkend qe gjeti kohe te ndaje me mua diten e lindjes me urim”, shkruan Ndreu./abcnews.al