Pitbulli që qesh gjatë gjithë kohës bën xhiron e rrjetit

schedule20:51 - 11 Maj, 2021

schedule 20:51 - 11 Maj, 2021

Një qen me emrin Shortcake i cili është shpëtuar së fundmi po sjell shumë kënaqësi te ndjekësit me buzëqeshjen e tij.

Pitbulli 6-vjeçar është shpëtuar nga strehimorja Fresno Bully. Shortcake ka më shumë se 190.000 ndjekës në Instagram dhe 407.100 ndjekës në TikTok.

Pronarja e qenit, Amy Matsushima është intervistuar në disa herë lidhur me buzëqeshjen e Shortcakes.

Shortcake ka qenë duke qeshur gjatë gjithë jetës, pavarësisht rrethanave.

“Nuk jam shumë e sigurt pse ajo buzëqesh kaq shumë. Ajo buzëqeshë kur jemi duke fjetur, vozitur veturën apo duke bërë diçka tjetër”, ka thënë ajo./abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Shortcake (@theladyshortcake)