“Piranjat” dhe dy “bebushët” rikthehen të dielën në orën 21:01 në Abc dhe T7, Flori dhe Arilena do ju shkrijnë së qeshuri me videon e fundit

schedule18:05 - 27 Shtator, 2022

schedule 18:05 - 27 Shtator, 2022

“Piranjat” të moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara do të rikthehen mbrëmjen e kësaj të diele në Abc dhe T7 në Kosovë në orën 21:01.

Dyshja e cila shkëlqeu në sezonin e shkuar ku mbajti të mbërthyer çdo shqiptar para ekranit të Abc me emisionin investigativ “Piranjat’ pritet ta “djegë” sërish këtë të diel e të dielat në vijim.

Edhe këtë herë Flori dhe Arilena me anë të një videoje në rrjetet sociale kanë bërë lançimin më të burkur për nisjen e sezonit të ri të “Piranjave” në ekranin e Abc dhe T7 në Kosovë.

Me anë të një filtëri në “Snapchat”-i ata shfaqen si dy fëmijë teksa njoftojnë se të dielën do të rikthehen në ekran.

Video e Florit dhe Arilenës ehte pëlyqer shumë nga publike, madje ka shkaktuar edhe të qeshura pafund.

/Abcnews.al/