Përsëritet tragjedia e Himarës në Kolumbi, tani viktimë është një 26-vjeçare

schedule10:37 - 5 Dhjetor, 2022

schedule 10:37 - 5 Dhjetor, 2022

Një 26-vjeçare nga Kolumbia humbi jetën tragjikisht pasi u godit nga një skaf.

Aksidenti ku mbeti e vdekur Natalia Andrea ka ndodhur në Kolumbi më 27 nëntor.

Sipas Daily Mail, 26-vjeçarja u plagos për vdekje pasi u zhyt në ujë për të kapur shapkat me gisht. Ajo u godit nga helika e skafit dhe mori plagë të rënda në këmbë dhe pjesën e poshtme të shpinës.

Në videot e regjistruara nga dëshmitarët dëgjohen thirrjet e personave të pranishëm për ndihmë.

Vajza fatkeqe u dërgua në një spital ku iu bë transfuzion gjaku, por pavarësisht përpjekjeve të mjekëve nuk mundi t’ia dilte.

Dy drejtuesit e skafit janë arrestuar./Abcnews.al/