Përplaset për vdekje këmbësori në rrugën Elbasan-Metalurgji

schedule08:46 - 13 Shkurt, 2019

schedule 08:46 - 13 Shkurt, 2019

Një këmbësor ka humbur jetën në një aksident në rrugën Elbasan-Metalurgji pranë fshatit Katund i Ri. Sipas policisë nuk është identifikuar akoma mjeti që ka shkaktuar ngjarjen pasi ai është larguar menjëherë. Viktima është një 24 vjeçar nga Elbasani. Policia është vënë në kërkim të makinës dhe drejtuesit të saj për të zbardhur plotësisht rrethanat e ngjarjes. /abcnews.al