Përfshihet nga flakët banesa në Tiranë

schedule22:49 - 20 Nëntor, 2020

schedule 22:49 - 20 Nëntor, 2020

Një banesë është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme në Tiranë. Burime nga policia bëjnë të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 22:21, në rrugën “Luigj Gurakuqi”, ku ka rënë zjarr në banesën e shtetasit B.L., 54 vjeç.

Nga zjarri janë shkaktuar vetëm dëme materiale, ndërkohë në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet e forcave zjarrfikëse.

Njoftimi i policisë:

Më datë 20.11.2020, rreth orës 22:21, në rrugën “Luigj Gurakuqi”, ka rënë zjarr në banesën e shtetasit B.L., 54 vjeç, ku ka vetëm dëme materiale.

Sherbimet e forcave zjarrfikseve ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë vijojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

g.v/abcnews.al