Përflitet se është fejuar me këngëtaren e famshme, aktori habit me përgjigjen

schedule15:49 - 20 Prill, 2022

schedule 15:49 - 20 Prill, 2022

Taylor Swift dhe Joe Alwyn, të cilët janë bashkë prej disa vitesh, përfliten se janë fejuar. Dyshja e famshme e kanë mbajtur marrëdhënien larg vëmendjes së mediave duke mos ndarë asnjë detaj. Së fundmi, aktori ka reaguar ndaj thashethemeve për fejesë.

“Nëse do të kisha një paund për çdo herë që mendoj se më kanë thënë se jam fejuar, atëherë do të kisha shumë monedha paund”, tha aktori 31 vjeçar. “Dua të them, e vërteta është, nëse përgjigja do të ishte po, nuk do të thosha, dhe nëse përgjigja ishte jo, nuk do të thosha.”

Taylor Swift and Joe Alwyn Had Secret New Year's Eve Vacation in the  Maldives

Swift filloi të takohej me aktorin anglez në vitin 2016 dhe njerëzit pranë saj janë shprehur se ajo është shumë e lumtur në lidhjen e tyre.

Taylor Swift and Joe Alwyn Show Some PDA on Rare Public Date Night | Nestia

/abcnews.al