Si të përfitoni 20% ulje tek Spitali Amerikan dhe “Hygeia” me një klik

schedule17:36 - 3 Gusht, 2020

schedule 17:36 - 3 Gusht, 2020

Këtë verë, lajmet e fundit lexohen në aplikacionin më të shpejtë abcnews.al

Shkarkoni FALAS aplikacionin bashkëkohor dhe praktik të abcnews.al dhe përfitoni Kartën Vital!

 

View this post on Instagram

 

Perfitoni 20% ulje tek Spitali Amerikan dhe “Hygeia” me nje klik @spitaliamerikan @spitalihygeiatirane

A post shared by ABC News Albania (@abcnewsal) on


Me këtë kartë ju siguroni 20 për qind zbritje në të gjitha shërbimet diagnostikuese dhe 10 për qind zbritje në të gjitha ndërhyrjet kirurgjikale, pranë Spitalit Amerikan dhe Spitalit Hygeia.

Për të mësuar më shumë, mund të interesoheni pranë sporteleve të Spitalit Amerikan dhe Spitalit Hygeia.

Lajme të verifikuara në aplikacionin më te shpejtë!

Klikoni këtu për ta shkarkuar aplikacionin në iOS dhe Android.  /abcnews.al/