Perez dhe Laporta darkojnë së bashku, çfarë u diskutua?

schedule21:33 - 4 Mars, 2023

schedule 21:33 - 4 Mars, 2023

Florentino Perez dhe Joan Laporta kanë parë fytyrat e njëri-tjetrit. Ata kanë darkuar para ndeshjes së Copa del Rey e cila përfundoi me 0-1 me fitoren e Barcelonës.

Të dy presidentët, të cilët kanë një marrëdhënie të përzemërt, darkuan në restorantin “Zalacain”, i cili ndodhet vetëm tre kilometra larg Santiago Bernabeu.

Në atë tavolinë janë diskutuar ndoshta çështje të rëndësishme si Superliga. /G.D abcnews.al/