Përballja me Egnatian në “Air Albania”, Tirana nxjerr në shitje biletat

schedule13:00 - 12 Shkurt, 2022

schedule 13:00 - 12 Shkurt, 2022

Tirana do të përballet me Egnatian ditën e hënë në orën 19:45, në stadiumin “Air Albania”, sfidë kjo e vlefshme për javën e 20-të të Abissnet Supeiores.

Një sfidë kjo e rëndësishme për bardheblutë e Orges Shehit që kërkojnë të vazhdojnë arratinë në krye të tabelës së klasifikimit.

Klubi kryeqytetas me anë të një postimi në profilin e saj të rrjetit social “Facebook” ka njoftuar tifozët për çmimet e biletave duke thënë që nga sot janë në pikat e shitjes.

Çmimet variojnë nga 400 lekë të reja në 4000 lekë të reja. Në tribunën VIP bileta kushton 3000 lekë dhe 4000 lekë të reja. Në tribunën përballë bileta kushton 500 lekë të reja. Në tribunën pas porte dhe tribunën e skuadrës mike bileta kushton 400 lekë të reja.

/f.a/abcnews.al