Pasi mirëpriti fëmijën e dytë, Elita Rudi flet për zgjerimin e familjes

schedule20:34 - 22 Prill, 2021

schedule 20:34 - 22 Prill, 2021

Elita Rudi dhe Gjiko janë prindër të dy fëmijëve, Zëri dhe Bota, e cila erdhi në jetë në fillim të muajit Mars. Çifti nuk nguroi të ndante menjëherë momentet e para me vogëlushen duke zbuluar gjithashtu dhe portretin e plotë të saj.

Por a dëshiron të ketë prezantuesja një fëmijë tjetër? Elita i është përgjigjur një ndjekësi gjatë një bashkëbisedimi në Instagram, duke u përgjigjur “jo”, duke lënë të kuptojë se djali dhe vajza do të jenë të mjaftueshëm për të dhe reperin.