“Pashë reflektimin e shpirtit tim te ai”, Megan Fox flet për lidhjen me reperin e njohur

schedule10:07 - 13 Tetor, 2021

schedule 10:07 - 13 Tetor, 2021

Megan Fox thotë se pa “reflektimin e shpirtit të saj” te Machine Gun Kelly. Çifti hollivudian më i komentuar i momentit ka rrëfyer gjithçka mbi lidhjen e tyre që nisi vetëm pak kohë pasi Fox konfirmoi ndarjen nga Brian Austin Green pas gati 10 vjet martesë.

megan-fox-mitraloz-kelly023_

Duke folur për dashurinë që gjeti te reperi, aktorja tha: “Kjo është ajo që zemra ime po kërkonte. Unë shoh aq shumë nga vetja tek ai, dhe anasjelltas, dhe atë pjesë të mbyllur që e kisha lënë mënjanë. Gjithmonë ndihesha sikur të mungonte ajo gjë, nga e cila kisha hequr dorë, nga e cila ju gjithmonë po e kërkoni.”

Por më pas takoni personin që e plotëson atë dhe thoni: ‘Oh, kjo është ajo që zemra ime po kërkonte.’ Nga ana tjetër, MGK tha se kurrë nuk e dinte se çfarë ishte dashuria para se të takonte Fox. /abcnews.al